SPRAWDŹ

SKUTECZNE ODCHUDZANIE

od 70 zł

ZADZWOŃ LUB ZAREZERWUJ PRZEZ BOOKSY

BB GLOW - OPIS ORAZ PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU

 

Jest to zabieg szczególnie polecany kobietom, które marzą o „porcelanowej cerze” lub takim, które muszą nakładać duże ilości podkładu, by ukryć niedoskonałości na twarzy. Już po kilku zabiegach BB Glow można zapomnieć o bliznach czy niechcianych piegach, a w efekcie uzyskać cerę o jakiej zawsze się marzyło.

Efekty są już widoczne po pierwszym zabiegu niemniej dla pełnego efektu zaleca się wykonanie 4-6 zabiegów. Rezultat utrzymuje się do sześciu miesięcy przy jednoczesnym stosowaniu zabiegów wspomagających.

BB Glow polega na wprowadzeniu w skórę preparatu przy użyciu urządzenia zakończonego specjalnym kartridżem z mikroigłami. Zabieg jest bardziej powierzchowny niż w przypadku tradycyjnej mezoterapii mikroigłowej. Do korzyści należy krótki okres rekonwalescencji, brak interwencji chirurgicznej, mała bolesność, szybkie i trwałe rezultaty. W skrócie zabieg ten polega na permanentnej pigmentacji skóry twarzy.


Przed pierwszym zabiegiem warto jest odwiedzić salon kosmetyczny w celu wykonania delikatnego złuszczenia. Dzięki temu pozbędziemy się starego naskórka, co ułatwi wniknięcie preparatu. Do samego zabiegu BB Glow skóra jest dokładnie oczyszczana. Ostatnim etapem przed właściwym zabiegiem jest wybór odcienia serum BB, które zostanie wprowadzone w skórę. Po zabiegu stosuje się maskę, która nawilża i uszczelnia skórę. Świeżo po zabiegu skóra może być zaczerwieniona. Na drugi dzień możesz w pełni cieszyć się efektem zabiegu.

Serum BB stosowane w czasie zabiegu zawiera w swoim składzie nie tylko pigment, ale też składniki pielęgnacyjne, między innymi kwas hialuronowy. Dobroczynne substancje w połączeniu z działaniem mikronakłuwania dają rezultaty zbliżone do mezoterapii mikroigłowej. Po pierwsze cera zostaje dogłębnie nawilżona i odżywiona.

Po drugie mikrouszkodzenia powstałe w wyniku nakłuwania pobudzają komórki do produkcji kolagenu i elastyny. W efekcie drobne zmarszczki i blizny zostają spłycone, a cała skóra ujędrniona i wygładzona. Przez pierwszą dobę po zabiegu najlepiej nie myć twarzy. Z kolei przez kolejne dwa tygodnie trzeba pamiętać o ochronie przeciwsłonecznej.

Przeciwwskazania:


ciąża i okres laktacji; aktywne stany zapalne skóry, infekcje; alergia na składniki preparatu; zakażenia wirusowe, grzybicze, bakteryjne; zmniejszenie krzepliwości krwi i przyjmowanie leków zmniejszających krzepliwość krwi; skłonność do powstawania bliznowców; choroby nowotworowe; choroby autoimmunologiczne (np. SM, łuszczyca, bielactwo); ostre choroby zakaźne i zapalenia ropne; padaczka; nieleczona cukrzyca; choroby i zranienia skóry w miejscu zabiegowym; zaburzenia krzepnięcia krwi oraz choroby krwi; aktywny trądzik; ogólnie złe samopoczucie w dniu zabiegu; znamiona (nowotwory łagodne), kurzajki, brodawczaki w miejscu zabiegu; gorączka; trzeba zachować ostrożność w przypadku opryszczki.

 

Częstotliwość: co 14-30 dni

Seria: 4-6 zabiegów 

 

​Kriolipoliza to zabieg konturowania ciała i redukcji tkanki tłuszczowej. Kriolipoliza wykonywana tym urządzeniem, w odróżnieniu od innych nieinwazyjnych metod redukujących tkankę tłuszczową, umożliwia zastosowanie zaawansowanej technologii zamrażania, która selektywnie atakuje komórki tłuszczowe skutecznie je eliminując, a jednocześnie oszczędza wszystkie pozostałe tkanki.

Nasze urządzenie posiada 3 głowice:

 • duża,

 • średnia,

 • mała na podbródek.

 

ZOBACZ ZDJĘCIA - KLIKNIJ

Zabieg na partię ciała (np. jedna łydka) trwa 30 minut.

Za pomocą głowicy na podbródek można skutecznie wyszczuplić ten obszar ciała bez potrzeby bolesnej ingerencji jaką jest lipoliza iniekcyjna. Niska temperatura redukuje tkankę tłuszczową oraz wpływa na poprawę jędrności i elastyczności skóry.​ Kriolipoliza to nowoczesna i nieinwazyjna metoda redukcji tkanki tłuszczowej. Dzięki schłodzeniu komórek tłuszczowych powoduje ich rozpad (lipolizę).

Zaleca się serię 1-3 zabiegów na partię ciała. Po wykonanej kriolipolizie należy zrezygnować z gorących kąpieli, sauny, solarium. Wskazana jest także lekkostrawna dieta, wysiłek fizyczny i picie około 2 litrów płynów dziennie. Ostateczny ubytek tkanki tłuszczowej obserwuje się po około 2 m-cach czasu. Zabieg należy powtórzyć po około 6 tygodniach na ten sam obszar ciała.

Przeciwwskazania:

zaburzenia wątrobowe, zaburzenia pracy nerek, miejscowe stany zapalne i rany, miejscowe zaburzenia krążenia, ostra pokrzywka z zimna, cukrzyca, wszczepiony rozrusznik serca, ciąża i karmienie piersią, choroba Raynauda, krioglobulinemia, hipoproteinemia zimnych aglutynin, choroby nowotworowe, choroby krwi, osoby w podeszłym wieku, wieku, osoby szczupłe lub nietolerujące krioterapii.

Częstotliwość: na tym samym obszarze 6-8 tygodni, na innym obszarze około 7 dni

Seria: 1-3 zabiegów na obszar

KRIOLIPOLIZA - OPIS ORAZ PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU

 

Jest to bezinwazyjny, alternatywny dla skalpela i liposukcji tradycyjnej zabieg.

 

Liposukcja ultradźwiękowa działa na za pomocą fal ultradźwiękowych, na skutek czego dochodzi do efektu wewnętrznego masażu tkanek. Efektem końcowym jest wytworzenie zjawiska kawitacji dającej uszkodzenia i rozbicia komórki tłuszczowej. Uwolnione w ten sposób tłuszcze są transportowane przez układ naczyniowy i limfatyczny do wątroby, gdzie ulegają przemianie materii. W ten sposób można usuwać nadmiar tkanki tłuszczowej z wybranych obszarów np. ud, pośladków, brzucha, bioder czy ramion.

 

Nowoczesna metoda liposukcji ultradźwiękowej powoduje, że zabieg jest skuteczny, a jednocześnie wyeliminowane są skutki uboczne. Metoda nie wiąże się z jakimkolwiek dyskomfortem, zabieg jest bardzo przyjemny dla klientki.

Efektem zabiegów jest wyraźna redukcja tkanki tłuszczowej w wybranych partiach ciała i poprawa elastyczności oraz ujędrnienia skóry. Dodatkowo pomaga likwidować oznaki cellulitu.

Przeciwwskazania:

ciąża i okres karmienia piersią, cukrzyca, słaba krzepliwość krwi, nosicielstwo HIV, zażywanie aspiryny lub innych środków przeciwzapalnych na trzy dni przed zabiegiem, choroba nowotworowa (do 5 lat po zakończeniu kuracji), niewydolność serca, nadciśnienie tętnicze, choroby wirusowe i bakteryjne skóry, przerwana ciągłość naskórka, gorączka i osłabienie, osteoporoza, obecność w okolicy zabiegowej ciał obcych metalicznych i implantów, epilepsja, stwardnienie rozsianie, menstruacja, rozrusznik, zastawka serca, choroby wątroby, żółtaczka.

Częstotliwość: 1 raz w tygodniu

Seria: 10 zabiegów

LIPOSUKCJA ULTRADŹWIĘKOWA - OPIS ORAZ PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU

 

RF FALE RADIOWE - OPIS ORAZ PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU

 

Działanie zabiegu RF:

 • poprawa krążenia krwi (lepsze odżywienie tkanek),

 • poprawa napięcia zwiotczałej skóry,

 • regeneracja włókien kolagenowych,

 • spłycenie rozstępów,

 • wyszczuplanie i ujędrnienie ciała.

Działanie funkcji RF polega na dostarczeniu do głębszych warstw skóry fali elektrycznej. Dociera ona do każdego punktu w skórze powodując wytworzenie energii cieplnej stymulującej wewnętrzne jony w organizmie, zwiększa pracę układu limfatycznego i metabolizm w tkankach, co w efekcie poprawia jakość skóry, zwiększa się gęstość i napięcie skóry, wygładzają się zmarszczki oraz spłycają blizny.

Zabiegi są skuteczne i bezpieczne, gdyż fala emitowana przez aparat RF jest absorbowana w komórkach skóry i nie niszczy innych struktur i  nie dochodzi do poparzenia naskórka.

Fala elektromagnetyczna emitowana przez RF ujędrnia i zagęszcza skórę i odwraca skutki starzenia się skóry. RF emituje falę elektromagnetyczną o częstotliwości radiowej, działa w obrębie skóry właściwej, pobudzając komórki skóry do produkcji i regeneracji włókien kolagenowych.

Przeciwwskazania:

ciąża, zabiegi w okolicach brzucha podczas miesiączki, gałki oczne, powieki poniżej łuku brwiowego, stany zapalne skóry, gorączka, karmienie piersią, nowotwory, guzki niewiadomego pochodzenia, choroby serca, rozrusznik serca i inne wszczepione urządzenia elektroniczne, zaburzenia pracy wątroby, wszczepiony podajnik lekarstw, pompa insulinowa, poparzenia, protezy metalowe (złote nici), implanty metalowe, sylikonowe, plastikowe, epilepsja, zaburzenie krzepliwości, nadciśnienie, dzieci poniżej 12 roku życia, choroby układu odpornościowego, implanty wchłanialne i wypełnienia, skłonność do blizn koloidalnych, świeże blizny, aktywne procesy ropne, np. silny trądzik, choroby psychiczne, strefy niewrażliwe - zaburzenia czucia, pokrzywka, obrzęk skórny, infekcje skóry, podawane w ostatnich 6 miesiącach leki zmniejszające krzepliwość krwi, intensywne opalanie, lęk przed elektrycznością, problemy krążeniowe.

Częstotliwość: co 5-7 dni

Seria: 6-10 zabiegów

LIPOLASER - OPIS ORAZ PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU

 

Urządzenie emituje światło o długości 650nm. Jest to tzw. zimny laser. Światło to przenika głęboko warstwy skóry i kieruje się na komórki tłuszczowe, w których, pod jego wpływem, dochodzi do naturalnej reakcji chemicznej. Trójglicerydy rozpadają się na kwasy tłuszczowe i glicerol, zwane metabolitami, które następnie transportowane są przez układ limfatyczny i zamieniane w energię.

 

Działa jedynie na komórki tłuszczowe. Nie uszkadza sąsiednich tkanek i naczyń krwionośnych. Urządzenie nie niszczy błony komórek tłuszczowych, a jedynie redukuje w sposób znaczny i kontrolowany ich zawartość i objętość. Efekty tego procesu można porównać z wysuszaniem winogron, które zamieniają się w rodzynki. Efekty widać już po kilku zabiegach w postaci utraty centymetrów w obszarze zabiegowym.

Efekty działania lipolasera:

 • zwalcza tłuszcz,

 • zwalcza cellulit,
  pomaga modelować sylwetkę,

 • rozbija tkankę tłuszczową,

 • przyspiesza metabolizm.

Przeciwwskazania:

ciąża, epilepsja, cukrzyca, choroby nowotworowe, stosowanie substancji światłouczulajacych -leków, ziół, nadwrażliwość na światło, metalowe, silikonowe implanty w miejscu zabiegu, choroby układu krążenia, zakrzepica (hemiofilia, niska krzepliwość),  choroby autoimmunologiczne (aktywne), niewydolność wątroby, niewydolność nerek.

Częstotliwość: 2-3 zabiegi w tygodniu

Seria: 8-12 zabiegów

MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA - OPIS ORAZ PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU

 

Mezoterapia bezigłowa to zabieg bezbolesny i nieinwazyjny, który dostarcza skórze substancji odżywczych w o wiele bardziej komfortowy sposób niż mezoterapia igłowa. Zabieg nie uszkadza błon komórkowych, pozwala jedynie na doprowadzenie cząsteczek preparatów kosmetycznych dokładnie tam, gdzie są potrzebne. Mezoterapia bezigłowa jest bardzo skutecznym sposobem na to, by zatrzymać młodość i zmniejszyć widoczne oznaki starzenia się skóry.

W mezoterapii bezigłowej stosuje się specjalny aparat, który wytwarza prąd elektryczny o częstotliwości radiowej. Impulsy te zastosowane na skórę sprawiają, że błony komórek skóry stają się bardziej przepuszczalne, co sprawia, że lepiej wchłaniają się składniki odżywcze zawarte w preparatach stosowanych podczas zabiegu. W ten sposób można dostarczyć w głębokie warstwy skóry (na głębokość około 2-3 mm) składniki odżywcze, lecznicze i regenerujące. Rezultatem przenikania impulsów jest szybsza regeneracja skóry, a tym samym efekt odmłodzenia twarzy. Podczas zabiegu przykłada się do skóry specjalną głowicę, która emituje prąd oraz ultradźwięki. Natomiast na samą skórę nakładany jest preparat leczniczy lub odżywczy, a zabieg mezoterapii pozwala wniknąć mu w jej głębsze warstwy.

Mezoterapia bezigłowa ma bardzo szerokie zastosowanie. Pozwala spłycić zmarszczki, nawodnić skórę, zredukować cellulit oraz rozstępy. Po jej zastosowaniu na dekolt, twarz, uda, pośladki lub brzuch skóra w tych miejscach staje się wyraźnie jędrniejsza, wygładzona, poprawia się jej ukrwienie, a co za tym idzie – także jej koloryt. Mezoterapia bezigłowa sprawdzi się również jako metoda modelująca owal twarzy (ujędrnia skórę i likwiduje zwisające policzki).

 

Zabieg może mieć również efekt wyszczuplający – w przypadku miejsc, z których trudno jest pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Wtedy podczas mezoterapii bezigłowej podawane są w głębokie warstwy preparaty przyspieszające spalanie komórek tłuszczowych. Dodatkowo zabieg stosowany na nogi stymuluje mięśnie oraz poprawia pracę układu limfatycznego, co zapobiega tworzeniu obrzęków oraz jest pomocne w zmniejszaniu obrzęków, które już występują.
W celu osiągnięcia optymalnych efektów kosmetycznych lub leczniczych zabiegi mezoterapii bezigłowej należy powtarzać w serii od 5 do 10 razy w częstotliwości do 7 – 14 dni. Aby podtrzymać i optymalizować rezultaty terapii należy wykonywać jedną mezoterapię bezigłową na miesiąc.

Przeciwwskazania:

 

choroba nowotworowa, ciąża i karmienie piersią, stany zapalne skóry, uszkodzenia mechaniczne skóry, niewydolność krążenia, gorączka, osłabienie i wyniszczenie organizmu, osteoporoza, opryszczka, alergia na składniki stosowanych preparatów, obecność w okolicy zabiegowej ciał obcych, metalicznych i implantów elektronicznych (rozrusznik serca, aparat na zęby, endoproteza itp.).

Częstotliwość: co 10-14 dni

Seria: 4-6 zabiegów

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA - OPIS ORAZ PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU

 

Jedną z odmian mezoterapii jest mezoterapia mikroigłowa.

 

Sam przebieg oraz efekty mezoterapii igłowej i mikroigłowej są podobne. Jednak drugi zabieg wykonuje się specjalnymi urządzeniami, czyli dermarollerem lub dermapenem.

 

W naszym gabinecie do zabiegów wykorzystujemy dermapen. Urządzenie to jest wyposażone w specjalny kartridż, który nakłuwa skórę. Pracujemy na kartridżach, które w zależności od wyboru służą do usuwania blizn, trądziku, odżywiania skóry; usuwania zmarszczek, plamek (przebarwień), odżywiania skóry; usuwania zaczerwienia i odżywiania skóry.


Każdy Klient otrzymuje do zabiegu swój osobisty zestaw końcówek z igłami (tzw. kartridż). Końcówka z igłami jest sterylnie zapakowana a igły przeznaczone są tylko dla jednej osoby. Dzięki temu rozwiązaniu zabieg jest bardzo sterylny i w 100% bezpieczny.


Mikronakłucie odbywa się na bezpiecznej głębokości i nie narusza układu krwionośnego. Dodatkowo stymuluje naturalne procesy wytwarzania kolagenu i elastyny w skórze, co sprawia że skóra staje się jędrna i sprężysta. Powstałe podczas zabiegu mikrokanaliki umożliwiają także wchłanianie substancji aktywnych (witamin, mezokoktali, kwasu hialuronowego) bezpośrednio do skóry właściwej w wyższym stężeniu. Nakłuwanie skóry nie należy do przyjemnych zabiegów, dlatego, aby zminimalizować odczuwalny dyskomfort, pacjentom na ich zyczenie podaje się miejscowe znieczulenie.


Aby uzyskać zadowalające efekty, zabieg należy powtarzać średnio od 3 do 6 razy w odstępie około dwóch tygodni. W celu podtrzymania efektu zaleca się powtarzanie mezoterapii co kilka lub kilkanaście tygodni.

Coraz więcej zainteresowania zyskują też zabiegi mezoterapii pod oczy. Chętnie wykonują je osoby, którym przeszkadzają tzw. „worki” pod oczami. W trakcie terapii w skórę podaje się preparaty, które sprawiają, że jest ona odmłodniała i pozbawiona cieni pod oczami. Kolejny, obok twarzy, obszar to szyja i dekolt. Zabieg  poprawia elastyczność i odżywienia skórę. Poprawa cery widoczna jest już po pierwszym zabiegu. Zmniejszone i wygładzone zostają także zmarszczki i bruzdy.
 

Przeciwwskazania:

ciąża i okres laktacji; aktywne stany zapalne skóry, infekcje; alergia na składniki preparatu; zakażenia wirusowe, grzybicze, bakteryjne; zmniejszenie krzepliwości krwi i przyjmowanie leków zmniejszających krzepliwość krwi; skłonność do powstawania bliznowców; choroby nowotworowe; choroby autoimmunologiczne (np. SM, łuszczyca, bielactwo); ostre choroby zakaźne i zapalenia ropne; padaczka; nieleczona cukrzyca; choroby i zranienia skóry w miejscu zabiegowym; zaburzenia krzepnięcia krwi oraz choroby krwi; aktywny trądzik; ogólnie złe samopoczucie w dniu zabiegu; znamiona (nowotwory łagodne), kurzajki, brodawczaki w miejscu zabiegu; gorączka; trzeba zachować ostrożność w przypadku opryszczki.

 

Częstotliwość: co 14-30 dni

Seria: 4-6 zabiegów

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

i otrzymuj powiadomienia o nowych zabiegach i promocjach

 • White Instagram Icon
 • White Facebook Icon

© 2019 by LUSSO. Kopiowanie treści zabronione.

Polityka prywatności